Pronájem sálů

Hledáte pronájem prostor pro školení, firemní akce, večírky, plesy či konference v Trutnově?

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas (SCT) Vám ve svých prostorách nabízí vše potřebné.

UFFO je unikátní a exkluzivní polyfunkční sál, jenž je díky své variabilitě, modernímu prostředí a bezbariérovému přístupu vhodný pro pořádání nejrůznějších typů akcí. Od kulturních a společenských až po kongresy, konference, výstavy, školení, semináře a prezentační akce firem. UFFO disponuje sálem o celkové rozloze 848 m2, zrcadlovým sálem o rozloze 139 m2 a dvěma kavárnami o velikostech 103 m2. Díky své multifunkčnosti lze hlavní sál UFFA uspořádat v pěti základních variantách uspořádání sálu - divadlo, koncert, aréna, ples, kongres.

Zajištění technickým vybavením nejlepší kvality a profesionálním personálem je v UFFU samozřejmostí. Ze zvukové techniky je v UFFU k dispozici zvukový systém L-Acoustics, digitální mixážní pult DiGiCo, nejvyšší řada digitálních bezdrátových mikrofonů Shure včetně bohatého příslušenství, stejně tak množství odposlechových reproboxů, mikrofonů a dalšího příslušenství. Ze světelné techniky pak 120 stmívaných kanálů, více než 140 ks konvenčních světel, otočné hlavy zn. Martin a GLP, světelné pulty Avolites a MAlighting. Projekční vybavení zahrnuje projektory s výkonem do 10000 ANSI zn. Sanyo a Acer. Projekční plátna do rozměru 600x450 cm, videorežii a další příslušenství. UFFO se nachází přímo v centru města Trutnova v blízkosti obchodů, restaurací, kulturních památek, autobusového a vlakového nádraží. V UFFU je také možné parkovat v podzemních garážích.

Z rozhodnutí ředitele MgA. Libora Kasíka neumožňujeme pronájmy prostor za účelem politických akcí, a to pro všechny politické strany bez výjimky.
V Národním domě nabízí SCT pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí, předváděcích a prodejních akcí, kurzů, školení, přednášek a také nabízí prostory k podnikání. K dispozici jsou tyto prostory k pronájmu: Velký a Malý sál, Učebna č. 1, Učebna č. 2, Salonek, kanceláře a také restaurace za účelem provozování restaurace a baru. Budova se nachází v blízkosti centra města cca 7 minut pěšky. Před Národním domem je možnost celodenního parkování zdarma.

V kině Vesmír jsou po rozsáhlé rekonstrukci nově k pronájmu 2 kinosály. Kinosál Modrá Galaxie má kapacitu 252 míst + 4 místa pro imobilní, kinosál Červený trpaslík má kapacitu 36 míst + 3 místa pro imobilní. Dále foyer s kavárnou a horní předsálí s posezením. Prostory kina lze soukromě pronajmout k pořádání přednášek, školení, zábavných pořadů a dalších akcí, kinosály rovněž k soukromým projekcím. Kino se nachází v centru města a v blízkosti je velké parkoviště.

Kino Vesmír také nabízí možnost promítání reklamy na plátně, na LCD obrazovkách v prostorách kina a možnost digitální statické reklamy na LCD obrazovkách na plášti budovy kina.

Kontakty

Pronájmy prostor UFFA a Národního domu

Zuzana Jindrová
mobil: +420 739 471 380
e-mail: jindrova@uffo.cz

Pronájmy prostor Kina Vesmír + promítání reklamy

Bc. Anna Jerhotová
mobil: +420 604 506 649
e-mail: kinovesmir@uffo.cz

Technické zajištění akcí

Radek Ježek
mobil: +420 605 581 272
e-mail: jezek@uffo.cz