Praktické informace

O festivalu

Cirk-UFF je mezinárodní festival nového cirkusu, jehož první ročník proběhl v roce 2011. Během své krátké existence si získal značné renomé nejen v ČR, ale i v zahraničí. Cílem je každoročně přivést do Trutnova to nejlepší z českého prostředí a předvést i progresivní zahraniční soubory, které určují směr vývoje současného cirkusu a pouličního umění.

Festivalu je pravidelně vyhrazen více či méně prodloužený první víkend v červnu.

Brožura k festivalu ke stažení zde.

Kde se bude hrát

Vybraná představení se konají v Uffu, což je unikátní polyfunkční divadelní prostor. Jedná se o stavbu s variabilní scénickou a hledištní částí, jež lze uspořádat do pěti základních variant. Během roku hostí Uffo řadu divadelních klasických i alternativních představení a jiných zajímavých akcí. Všechny důležité informace naleznete na webu www.uffo.cz

Další vystoupení se konají v šapitó u Uffa nebo na prostranství přímo před Uffem.

Kudy k nám

Ze směru od Prahy se do Trutnova dostanete nejlépe po dálnici D11 do Hradce Králové, poté pokračujte směrem na Jaroměř a Dvůr Králové nad Labem. Po příjezdu do centra Trutnova se do společenského centra UFFO dostanete velice snadno. U vlakového nádraží odbočíte na most vedoucí přes řeku Úpu a dále vás navigační tabule zavedou přímo do parkoviště společenského centra UFFO.

V případě, že k nám pojedete vlakem nebo autobusem, obě nádraží jsou v těsné blízkosti společenského centra UFFO.