čt 30.5.202420:00

CIRK LA PUTYKA - RUNNERS

Taneční představení
CIRK LA PUTYKA - RUNNERS
Zobrazit galerii

Okouzlující tanec, působivá akrobacie a originální živá hudba se spojují v inscenaci, která zkoumá čas ve světě, který vyžaduje, aby se vše dělalo ve spěchu. Čtyři tanečníci a dva hudebníci zvou diváky, aby se zamysleli nad životem v rychle se měnícím světě.

Unikátní scénografii zde tvoří obrovský běžecký pás, který byl vyroben na míru ve Velké Británii. Herci na něm během představení uběhnou dohromady téměř celý maraton.

Snažíme se všechno stihnout a to, co jsme nestihli, dohonit. Nestačí být dobří, zítra musíme být lepší. Chceme jít s dobou, ale ta nás už dávno předběhla. Nemůžeme se zastavit, nemůžeme spát, nemůžeme si sednout a vypít si v klidu šálek kávy a přečíst si od začátku do konce alespoň jeden článek (už teď je pro vás tahle věta dlouhá, přiznejte se).

Musíme běžet, protože nemáme čas. Nemáme čas, protože ten pořád běží. A získat ho je běh na dlouhou trať. Běh, při kterém se vyplavují do těla endorfiny, takže tenhle styl života milujeme.

Koncept, režie: Rostislav Novák Jr., Vít Neznal
Choreografie: Dora Sulženko Hoštová
Dramaturgie: Petr Erbes, Viktor Černický
Scénografie: Pavla Kamanová
Kostýmy: NoN Grata, Mikuláš Brukner
Hudba: Jan Čtvrtník, Veronika Linhartová, Terezie Kovalová, Jakub Ruschka
Světelný design: Jiří (Zewll) Maleňák
Zvukový design: Jan Středa
Technická spolupráce: Daniel Hajtl, Matěj Pohorský, Oldřich Procházka
Produkce: Pavel Uhřík
Producent: Cirk La Putyka
Fyzioterapeutická spolupráce: Kateřina Mikynová
Běžecký kouč: Ian Adensam
Video: Jakub Jelen
Foto: Lukáš Bíba
Grafický design: Adam Willant
Účinkují: Viktor Černický / Jakub Slovák, Aneta Bočková / Sabina Bočková, Šárka Říhová / Dora Sulženko Hoštová, Ethan Law / Martin Kadrnožka, Terezie Kovalová / Veronika Linhartová, Jakub Ruschka / Jan Čtvrtník, Daniel Hajtl / Simon Bareš

čtvrtek 30. 5. od 20:00 hodin ** UFFO ** vstupné 590 Kč ** předprodej vstupenek od 15. 4.