25. 02. 2021

AMANITAS FIRE THEATRE
3GRÁCIE
Představení pohybového divadla s prvky nového cirkusu, fireshow, akrobacie a pantomimy. Podívaná se spoustou ohnivých a výtvarných efektů klade důraz na výrazné líčení, masky a kostýmy.


BRATŘI V TRICKU
BĚŽKAŘSKÁ ODYSEA
Představení čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor.


CIE DES PIEDS PERCHÉS
MUTE/ZESÍLIT TICHO    
Švýcarské akrobatky Stéphanie N’Duhirahe a Morgane Widmer se v inscenaci MUTE zabývají tenkou hranicí mezi normálností a šílenstvím.


CIRCO FRICO
BIBI2
Skrze svá těla umělci vyprávějí  příběh o výzvě rozmanitosti, navrhují alternativní řešení těžkého dialogu, který se stává tancem. Představení využívá prvky fyzického divadla, párové akrobacie a manipulaci s objekty. 


CIRKUS LeGRANDO
DOPOLEDNE PRO DĚTI
Cirkusová škola pro děti, mládež a dospělé. Programy rozvíjejí motoriku, artistické dovednosti, prezentační dovednosti a zprostředkovávají dětem a mládeži pozitivní zážitky a růst sebevědomí v duchu zážitkové pedagogiky. 


FAUNA
FAUNA
Fauna je novocirkusový soubor kombinující špičkovou akrobacii a fyzické divadlo s živou hudbou. Představení nabízí úchvatné nahlédnutí do oblasti primárního chování člověka, vytvořeného umělci ze souborů Gravity & Other Myths, NoFit State Circus, Seven Fingers a Poivre Rose. 


HOLEKTIV
KAFFEEKLATSCH
Kávovar svítí. Káva teče. Kaffee! Ženy sedí. Klevetí. Klatsch! Kaffeeklatsch. Divadelní představení s tancem, akrobacií a kávou.


HOLEKTIV A BRATŘI V TRICKU 
LOV
Vážení přátelé, vítáme vás všechny jménem mysliveckého sdružení Bratři v tricku a obory Holektiv na dnešním honu. Chtěli bychom vás upozornit na dodržování bezpečnostních předpisů.


LE CABARET NOMADE
NITROSCOPE
Představení skrze objektové divadlo, pohybové divadlo, film, zvuk a výtvarné umění zkoumá téma tradice. Prostor stanu (kruhové šapitó) je rozdělen na několik částí. Divák putuje z jedné místnosti do druhé a stává se součástí příběhu žen, které jsou na cestě za svými kořeny.


LOSERS CIRQUE COMPANY
KOLAPS
Kolaps, součást všech životů, každodenní zkušenost, která ničí, bortí a drtí. Kolaps, který buduje, zoceluje, utužuje, nebo se jen rutinně vrací, aniž bychom si všimli a uvědomovali jeho přítomnost. Bez kolapsu nelze posouvat své možnosti, nelze jít vpřed, nelze překročit svůj stín.


VÍT NEZNAL & KOL
CHYBA
Nová inscenace na pomezí nového cirkusu a pohybového divadla od mezinárodního tvůrčího týmu kolem režiséra Víta Neznala. Existuje určitá pravděpodobnost, že se během představení nestane žádná chyba.


tYhle
LEGOrytmus
LEGOrytmus prostřednictvím tématu SPORT nabízí cestu, jak přemýšlet o naší společnosti. Představení se inspiruje olympiádou, spartakiádou i aerobikem, aby přes pohybový slovník, který všichni známe, zobrazilo zvláštní partu sportovců, kteří se snaží dosahovat svých sportovních cílů nečekaným způsobem.


RADIM VIZVÁRY
SÓLO
Radim Vizváry - mim, performer, režisér, pedagog a choreograf. A také držitel Ceny Thálie 2016 v kategorii Balet, pantomima a jiný tanečně dramatický žánr. Inscenace SÓLO nabízí TO NEJLEPŠÍ z jeho pantomimické tvorby.


 


 

Partner festivalu


Contepro

Mediální partneři


Trutnovinky Český rozhlas HK
Rádio Černá Hora Taneční aktuality Radio 1 Náš region - logo

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory města Trutnova, Ministerstva kultury ČR a Královéhradeckého kraje.

Město Trutnov Ministerstvo kultury Královehradecký kraj